HRANA logo

Nová čísla jsou zatím nejistá, sledujte náš WEB

HRANA facebook

Představujeme se

Ahoj, já jsem Dorka a támhle je Prokop a Šíma. Pojďte si s námi hrát, máme pro Vás nový časopis, jmenuje se HRANA. Je to měsíčník plný krásných ilustrací, vyrábění, komiksů, luštění a úkolů. Dokonce máme v každém čísle deskovou hru a povídku s básničkou pro ty, kteří rádi poslouchají vyprávění nebo už čtou. Časopis jsme pojmenovali HRANA, protože si v každém čísle budeme na něco hrát, třeba na indiány, na hasiče nebo na víly. Bude to opravdu psina. Tak neváhej a přidej se!

 

 

 

Ahoj, já jsem Prokop a řeknu vám, proč jsme si udělali HRANU. Bylo to takhle: Před pár lety jsme odebírali časopis pro děti. Jmenoval se Pojď si hrát. Byl to ten nejlepší časopis, jaký jsme kdy četli. Hráli jsme si v něm spolu s Vítkem, Eliškou a jejich psíkem Čeniškou na detektivy, piráty, kuchaře, na pravěk a ještě hodně jiných veselých her. Bylo to opravdu senzační. Jenže potom Pojď si hrát přestal vycházet a moc nám chyběl. Nějakou dobu jsme pátrali po tom, co se stalo a jestli by přeci jenom Pojď si hrát nemohl znovu vycházet. Bylo to však marné, tak jsme se rozhodli, že si nebudeme stýskat a založíme si svůj časopis. A tak vznikla HRANA.

 

 

Ahoj, já jsem Šíma. Vy, kteří jste se rozhodli, že si s námi chcete hrát a nechcete nás hledat na vašem oblíbeném stánku, tak si můžete HRANU předplatit. A to buď 10 čísel, 4 čísla a nebo jestli je vás doma víc, jako třeba nás, tak si můžete objednat sourozenecké předplatné.